Dermomasaż

Zwalczanie cellulitu i modelowanie sylwetki metodą Dermomasażu

Już 9 na 10 kobiet bez względu na wiek czy wagę jest narażonych na cellulit, a problem ten narasta wraz z upływem lat. Objawy cellulitu w postaci “skórki pomarańczowej” stopniowo uwydatniają się na biodrach, brzuchu, udach i pośladkach. Siedzący tryb życia i niezrównoważona dieta przyczyniają się do rozwoju cellulitu i pojawiania się wałeczków tłuszczu. Ponadto występujące u kobiet ciągłe wahania poziomu hormonów (cykl miesiączkowy), ciąża, menopauza, sprzyjają magazynowaniu i budowaniu rezerw tłuszczu. Większość kobiet bezskutecznie próbuje pozbyć się cellulitu za pomocą wszelkich środków – od diety i intensywnych ćwiczeń poprzez różnorodne kosmetyki tradycyjne i alternatywne kuracje aż do leków wyszczuplających. Dzięki przełomowej technice Dermomasażu marzenie kobiet, aby pozbyć się nadmiaru krągłości i nieatrakcyjnych miejsc ze “skórką pomarańczową”, staje się teraz rzeczywistością.

end

Dermomasa żjest jedną z najdoskonalszych metod, która opiera się na unikalnym, opatentowanym procesie stanowiącym połączenie masażu mechanicznego z precyzyjnie regulowanym podciśnieniem. Metoda ta uznana jest za numer 1 na świecie w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.

Efektem takiego oddziaływania na skórę i podskórną tkankę łączną jest: przywrócenie prawidłowego metabolizmu, rozbicie tkanki tłuszczowej, eliminacja toksyn, pobudzenie wymiany komórkowej, zmniejszenie retencji wody przez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego, pobudzenie fibroblastów do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny, złuszczenie naskórka, przez co skóra odzyskuje naturalny blask oraz elastyczność. Optymalne rezultaty uzyskuje się po serii 15-20 zabiegów, natomiast widoczne efekty obserwuje się już po 5-8 sesjach.

Dermomasaż oddziałuje na organizm w wymiarze fizjologicznym i mechanicznym co gwarantuje dużą skuteczność zabiegów. Niestety nie każdy może skorzystać z zabiegu. Do przeciwwskazań należą:

- kobiety w ciąży
– żylaki
choroby skóry
– lokalne zapalenia skóry
– czynny nowotwór
– stosowanie leków przeciwzakrzepowych
trądzik zapalny
– bielactwo
– operacje na twarz przebyte w ostatnich 6 miesiącach
botox wstrzyknięty w ostatnich 4 miesiącach.

Zobacz cennik