Wszyscy chcemy jak najdłużej wyglądać młodo i atrakcyjnie, czuć się zadbanymi i pięknymi. Często pragniemy oderwać się od pośpiechu i monotonii życia codziennego,  by choć przez chwilę pozwolić sobie na odrobinę wyciszenia,  relaksu, zapomnienia i odkrycia w sobie tajemnicy piękna i zdrowia.

Z myślą o takich klientach powstał  Salon kosmetyczny “Patrycja”.

 

Salon kosmetyczny “Patrycja” to miejsce, w którym jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów jest najważniejsze. W swojej pracy, która jest jednocześnie moją wielką pasją, łączę nabytą wiedzę i doświadczenie z zakresu dermatologii, kosmetyki twarzy i ciała, pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci, jak również wykonuję specjalistyczne zabiegi, które pomagają w walce z procesami starzenia się skóry. Moją główną zasadą i mottem przewodnim salonu jest indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta.

 

Jak powiedział Michel de Montaigne: “Uroda jest najlepszym listem polecającym”, dlatego też w mojej pracy dokładam wszelkich starań i umiejętności, aby tą urodę i naturalne piękno każdego z nas, wydobyć, odkryć, pokazać w innym świetle i pozwolić cieszyć się nim jak najdłużej.

 

Serdecznie zapraszam do zapoznania się i skorzystania z szerokiej oferty usług i zabiegów jakie proponuje Salon kosmetyczny “Patrycja”.